Hakkımızda

Mediator

Giga Yazılım Kimdir?
Giga Yazılım Ltd. Şti. olarak 1983 yılından bu yana ülke genelinde kamu ve özel sektör alanında yazılımlarımız ile hizmet vermekteyiz. Satış ve satış sonrası hizmetlerde dürüstlüğü ve güvenirliliği ön planda tutan, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerimize artı değer kazandıran bir anlayış içerisinde; ülke ekonomisinde ve bilişim sektöründe yenilikçi ve öncü olmayı ilke edinmekteyiz.

 

"Hakkımızda" bölümüne nasıl yazı yazabilirsiniz?

  Hakkımızda bölümüne yazı eklemek için öncelikle yönetici panelinden giriş yapmanız gerekmektedir. Ardımdan "İçerik Yönetimi"ne tıklayıp sağ taraftaki içeriklerden "Hakkımızda hizasında bulunan kalem işaretine tıklamanız gerekmektedir.

   Açılan pencerede "Genel" sekmesinde,

 "Başlık" bölümünü değiştirmeyiniz. Burası zaten tanımlı olarak gelmektedir.

 "Kısa Açıklama" alanına "Hakkımızda" yazınızın kısa bir özeti yazılmalıdır. Bu yazı anasayfanızda gözükmektedir. "Hakkımızda" yazınızın ise üstünde yer alacaktır.

 "Resim Bilgisi" alanında ise "Resim Yükle" butonuna basarak "Hakkımızda" içeriği için ekleyeceğiniz resmi seçebilirsiniz.

 

   "SEO" sekmesi internet aramalarında çıkmanız için hazırlanmış bölümdür. Bu bölümde,

 "SEO - Url Adresi" alanına dokunmayınız.

 "SEO - Açıklama" alanı Google gibi arama motorlarının sayfada öncelikle arayacağı tanımı yazacağınız alandır. Bu alana "Kısa Açıklama" bölümünde yazdıklarınızı 160 karaktere sığacak şekilde özetleyebilirsiniz.

 "SEO - Başlık" ise yine Google gibi arama motorlarında sayfa başlığınızın farklı görünmesini istemeniz durumunda 70 karakter kullanarak yazacağınız sayfa başlık alanıdır.

 

   "İçeriği" sekmesi yazınızın içeriğini özgürce kaydedeceğiniz alandır. 

 Bu bölümde normal bir Word belgesi oluşturur gibi yazınızı yazabilirsiniz. Metin alanının üzerinde bulunan butonlar ile yazı boyutunu, rengini, arka planını, yazı türünü değiştirebilir ve alıntı işaretlemeleri kalın, italik yazı gibi süslemeleri kullanabilirsiniz.

 

   "Galerisi" sekmesi içeriğinizin altına ekstradan resim eklemek için kullanacağınız sekmedir.

 "Resim Ekle" butonuna tıklayarak açılan ekrandan eklemek istediğiniz resimleri seçebilirsiniz.

 Resimlerin sağ alt köşesinde yer alan "tik" işareti ile resimlerin yayınlanıp yayınlanmamasını seçebilirsiniz.

 Resimlerin sağ üst köşesinde yer alan "tik" işaretini seçerek de "Seçili Resimleri Sil" butonuna tıklayarak  silebilirsiniz.